Szybkość prezentacji zmian na rachunku to kluczowa sprawa dla aktywnych inwestorów. BDM onLine Professional to autonomiczna aplikacja, która po zainstalowaniu na komputerze pozwala na podgląd rachunku bez przeglądarki internetowej.

Jeśli jesteś aktywnym klientem aplikacje możesz uzyskać bezpłatnie.

Pobierz i zainstaluj BDM onLine Professional na system Windows.

Zalety:

Automatyczne odświeżanie okien

Takie formatki jak lista zleceń bieżących czy najnowszych transakcji aktualizują się same zaraz po wykonaniu dyspozycji, zmianie statusu zlecenia czy zawarciu transakcji. 

 
Praca na wielu monitorach

Aplikacja pozwala na rozmieszczenie okien z jej funkcjami na wielu monitorach co znacznie ułatwia obserwację inwestycji. Każde z okien może zostać spersonalizowane według potrzeb inwestora.

 
Logowanie z ikony

Nie trzeba włączać przeglądarki, wpisywać czy wyszukiwać adresu strony. Wystarczy kliknąć w ikonę na pulpicie, która sama poprowadzi do okna logowania.

 
Analiza techniczna i notowania w jednym

Okna zależne umożliwiają łączenie notowań tabelowych z oknami wyświetlającymi wykres z analizą techniczną, listę transakcji czy szczegółami waloru. Tabelę można powiązać z więcej niż z jednym wykresem. Takie rozwiązanie daje wiele kombinacji ustawień środowiska pracy inwestora.

 

Przydatne dokumenty: