Miło Nam poinformować, że od 23 lutego pod adresem bdm.pl dostępna jest nowa strona internetowa Domu Maklerskiego BDM SA.

Nowa strona dopasowuje swoją wielkość do rozmiaru wyświetlacza i tym samym w wygodny sposób prezentuje wszystkie informacje niezależnie od urządzenia na jakim jest przeglądana.

Wierzymy, że jej przejrzystość ułatwi Państwu wyszukiwanie potrzebnych informacji. Poza nowoczesnym wyglądem oraz rozmieszczeniem informacji posiada również nowe treści oraz funkcjonalności. 

Przedstawiamy najważniejsze zmiany jakie czekają Państwa na nowej stronie.

Nowe miejsce odnośnika Logowania BDM onLine

Bardziej wyeksponowany przycisk ułatwi każde logowanie do platformy transakcyjnej. Znajduje się ono w górnej części strony koło logo DM BDM SA.

Logowanie do BDM News hasłem z BDM onLine

Zmiana sposobu logowania do serwisu BDM News polega na udostępnieniu możliwości weryfikacji poprzez wpisanie identyfikatora i hasła, które używane jest do platformy transakcyjnej. Dotychczasowe loginy i hasła do BDM News tracą ważność.

Ta zmiana ułatwi dostęp do treści serwisu BDM News wszystkim, którzy korzystają z platform transakcyjnych takich jak BDM onLine, BDM Mobile czy BDM onLine Professional.

Nowa sekcja ANALIZY I INFORMACJE

Sekcja prezentuje najnowsze informacje o analizach, emisjach, komunikatach z Polskiej Agencji Prasowej itp. w jednym miejscu. Dostępna jest funkcja wybrania waloru aby szybciej wyszukać informacji o spółce. Po przefiltrowaniu informacji walorem dostajemy również jego wykres dzienny oraz historyczny.

Certyfikat na całej stronie

Cała nowa strona DM BDM SA jest zabezpieczona certyfikatem. Każda informacja publikowana od teraz przez DM BDM SA na stronie internetowej powinna posiadać w adresie zieloną kłódkę z sygnaturą DM BDM SA.

Pamiętaj o jej sprawdzeniu.