Coraz więcej czasu spędzamy w Internecie korzystając z urządzeń mobilnych. Smartfon lub tablet to narzędzia, z którymi się nie rozstajemy. To dzięki nim mamy możliwość szybkiego zarządzania naszym czasem.

BDM Mobile to narzędzie do podglądu stanu rachunku inwestycyjnego oraz notowań rynku w czasie rzeczywistym, przeznaczone na urządzenia mobilne. Dostępna jest na systemy iOS od wersji 9.0 oraz Android od wersji 5.0.

Aplikacja jest bezpłatna w ramach rachunku inwestycyjnego.

Pobierz wersję na system iOS.
Pobierz wersję na system Android.

Zalety:

Ergonomia dla Twojej wygody

Nowoczesny i intuicyjny układ funkcji przekłada się na łatwą nawigację w aplikacji. BDM Mobile posiada wszystkie najważniejsze funkcje, jakie potrzebne są do zarządzania portfelem.

 
Szybkie logowanie

Aplikacja mobilna to przede wszystkim szybki podgląd inwestycji. Tu ważne jest, aby ograniczyć do minimum proces obsługi rachunku podczas codziennych zajęć. Z funkcją logowania przy użyciu odcisku palca autoryzacja jest wręcz niezauważalna.

 
Pełna historia notowań

Podręczne to nie zawsze musi oznaczać ograniczone. Tak właśnie jest w BDM Mobile, które posiada historię wykresów od początku notowań wybranego papieru wartościowego. Oprócz różnego zakresu danych, wykres jest w stanie zaprezentować je kilka na różnych sposobów.

 
Zawsze na bieżąco

Notowania w czasie rzeczywistym to podstawa, ale równie ważnym elementem jest dostęp do świeżych komunikatów spółki. BDM Mobile umożliwia obie te rzeczy.