Chcesz mieć wszystko pod ręką, zależy Ci na zdalnym dostępie do rachunków inwestycyjnych?

BDM onLine to darmowe narzędzie umożliwiające dostęp do rachunku inwestycyjnego przez przeglądarkę internetową. Obsługuje najpopularniejsze przeglądarki internetowe takie jak Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge, Opera.

Aplikacja jest bezpłatna w ramach rachunku inwestycyjnego.

Demo aplikacji http://demo.bdm.com.pl.
Pełna wersja aplikacji https://e.bdm.pl.

Zalety:

Wygodna personalizacja

Układ aplikacji możesz dopasować do swoich preferencji. Możliwość odpinania pulpitów pozwali na prace z kilkoma monitorami. Poza formatkami do wysyłania zleceń, sprawdzania stanu rachunku oraz jego historii możesz również przypiąć tabele notowań lub wykres.

 
Notowania w czasie rzeczywistym

Tabela z informacjami o ofertach kupna i sprzedaży to podstawowy element każdego rachunku. Notowania prezentowane są w postaci jednej lub pięciu najlepszych ofert dla każdego instrumentu finansowego. Tabela pozwala na włączenie wykresu, listy transakcji czy ustawieniu alertu. Wbudowane funkcje tabeli umożliwią szybkie złożenie zlecenia wprost z tabeli.

 
Wygodna wizualizacja historii

Podstawowy wykres w czytelny sposób zaprezentuje graficzny obraz historycznych notowań instrumentu. Wykres może zaprezentować całą historię instrumentu od początku jego notowania.

 
Twoja techniczna decyzja

Jeśli prosty wykres to za mało w menu Rynek możesz odszukać Wykres z analizą techniczną. Grupa ponad czterdziestu wskaźników przedstawi analizę techniczną instrumentu.

Uwaga. Narzędzie dostępne jest tylko na przeglądarkach obsługujących środowisko Java np. Internet Explorer 11

 

Przydatne dokumenty: