Ekspert na WGIS 2025: dolar zasadniczo jest silny na całym świecie (MediaRoom)
Ekspert na WGIS 2025: dolar zasadniczo jest silny na całym świecie (MediaRoom)
Utrata roli dolara w całym systemie jest trudna do wyobrażenia, przynajmniej w średnim okresie. A to dlatego, że Stany Zjednoczone mają najgłębsze rynki kapitałowe, dobre rządy prawa, a dolar zasadniczo jest silny na całym świecie - podkreślił Clay Lowery, Executive Vice President, Research and Policy Institute of International Finance, podczas konferencji Warsaw Global Investors Summit, która odbyła się 10 czerwca 2025 r. w siedzibie GPW. Konferencja, której współorganizatorami są Europejski Kongres Finansowy, Harvard Club of Poland i Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie, a IIF partnerem, ma na celu wspieranie dialogu na temat tego, w jaki sposób strategiczne inwestycje i międzynarodowa solidarność mogą wspólnie napędzać zrównoważony rozwój i wspólny dobrobyt.
Materiał wideo do pobrania na: https://pap-mediaroom.pl/biznes-i-finanse/ekspert-na-wgis-2025-dolar-zasadniczo-jest-silny-na-calym-swiecie
<iframe allowfullscreen frameborder="0" height="350" src="//r.dcs.redcdn.pl/webcache/pap-embed/iframe/iJqGb3Y0.html" width="620"></iframe> Źródło informacji: PAP MediaRoom
UWAGA: Za materiał opublikowany przez redakcję PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi jego nadawca, wskazany każdorazowo jako "źródło informacji".
Aby zobaczyć pełną listę komunikatów zaloguj się do BDM News.