Nagroda Najaktywniejszego Animatora NC już po raz ósmy w rękach BDM!

Dom Maklerski BDM po raz ósmy z rzędu uhonorowany przez Zarząd Giełdy Papierów Wartościowych tytułem Najaktywniejszego Animatora na rynku New Connect.

Więcej...

Analizy - Ranking Portfeli "Parkietu". Portfel Dywidendowy

Autorski portfel dywidendowy Krzysztofa Pado - nowego Dyrektora Wydziału Analiz i Informacji DM BDM po raz kolejny zwyciężył w Rankingu Parkietu. Jego portfel wygrał w 2018 roku z rynkiem aż 11 pkt proc.! W załączeniu cały artykuł.

Więcej...

Analizy - Ranking Portfeli "Parkietu". Portfel Fundamentalny

Już po raz piąty z rzędu analitycy DM BDM osiągnęli najwyższą stopę zwrotu z wytypowanych przez siebie portfeli i  udowodnili, że są w stanie zarabiać bez względu na koniunkturę rynkową. Po raz kolejny zostawili konkurentów w tyle i wypracowali 29-proc. stopę zwrotu! W załączeniu cały artykuł z GG Parkiet.

Więcej...

Emisja obligacji Kruk SA serii AG1 – zakończona

Opublikowano komunikaty spółki Kruk SA dotyczące zakończenia emisji i przydziału obligacji serii AG1.

Więcej...

"Byki i Niedźwiedzie" nasze po raz czwarty z rzędu!

Dyrektor Wydziału Analiz i Informacji Domu Maklerskiego BDM SA – Maciej Bobrowski - już po raz czwarty z rzędu otrzymał nagrodę „Byki i Niedźwiedzie” Analityk Fundamentalny Roku.

Więcej...

Analizy - Ranking Portfeli "Parkietu". Portfel Fundamentalny i Dywidendowy

W rankingu "Parkietu" Portfele: Fundamentalny i Dywidendowy, przygotowywane przez Analityków DM BDM S.A. są nadal na prowadzeniu. Od początku 2017 roku portfel fundamentalny zarobił aż 117 proc., natomiast portfel dywidendowy osiągnął 27 proc. stopę zwrotu.

Więcej...

Doradztwo w DM BDM

Po wielomiesięcznym procesie licencyjnym, Komisja Nadzoru Finansowego udzieliła zezwolenia dla Domu Maklerskiego BDM na świadczenie usług w zakresie doradztwa inwestycyjnego.

Tym samym BDM dysponuje aktualnie pełnym zakresem, dopuszczalnych na polskim rynku kapitałowym usług maklerskich. Mamy nadzieję, że nowa licencja przyczyni się do zwiększenia skuteczności w inwestowaniu przez naszych Klientów. 

Więcej...

Analizy - Ranking Portfeli "Parkietu". Portfel Dywidendowy

W rankingu Gazety Giełdy Parkiet od początku roku 2016, portfel dywidendowy przygotowany przez Analityków Domu Maklerskiego BDM S.A. osiągnął najwyższą, 43 proc. stopę zwrotu.

Więcej...

Analizy - Ranking Portfeli "Parkietu". Portfel Fundamentalny

W rankingu Gazety Giełdy Parkiet od początku roku 2016, portfel fundamentalny przygotowany przez Analityków Domu Maklerskiego BDM S.A. osiągnął najwyższą, blisko 80 proc. stopę zwrotu.

Więcej...

Wywiad z Prezesem DM BDM S.A. Jackiem Rachelem

Na rynku akcji zostali już wyłącznie najwytrwalsi. Z prezesem DM BDM oraz członkiem Rady Domów Maklerskich - Jackiem Rachelem - rozmawia Przemysław Tychmanowicz.

Więcej...

Na życzenie Klientów DM BDM wznowiliśmy publikację cyklicznych opracowań

W dniu wczorajszym po długiej przerwie oddaliśmy naszym Inwestorom wznowiony Raport Miesięczny. Materiał jest dokumentem przedstawiającym sytuację rynków akcji z uwzględnieniem wybranych czynników makroekonomicznych charakteryzujących gospodarki poszczególnych regionów, ze szczególnym uwzględnieniem Polski i Giełdy Papierów Wartościowych. Opracowanie zawiera szereg zestawień i statystyk, a także opinie analityków dotyczące przebiegu bieżących i przyszłych procesów makroekonomicznych mogących wpływać na gospodarkę a przez to również na koniunkturę na rynkach akcji.

Więcej...

KRUK - kurs na zysk

KRUK po raz kolejny zaoferuje obligacje publiczne, których oprocentowanie wyniesie 4,63%*. Zapisy na obligacje serii W2 zostaną przeprowadzone w dniach od 18 do 25 listopada. Łączna wartość nominalna oferowanych obligacji wyniesie 30 mln zł. Podobnie jak w poprzednich emisjach, publiczna oferta obligacji została przygotowana z myślą o inwestorach indywidualnych.

Więcej...